Hotel Zornica Residence

Destinácia: Bulharsko » Slnečné pobrežie » Slnečné pobrežie

***xx
Hotel Zornica Residence
Hotel Zornica Residence Hotel Zornica Residence Hotel Zornica Residence
Hotel Zornica Residence Hotel Zornica Residence Hotel Zornica Residence


Termín: od 8.6.2018 do 15.6.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájazdu: 814091
letecká
Doprava: letecká
Strava: all Inclusive
Kód termínu: 30928293
Cena od: 389,00 €
+ príplatky od: 179,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy


Hotel Zornica Residence    ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor chladnička,minibar internet, WiFi parkovisko strážené parkovisko kaderníctvo kaderníctvo kozmetický salón TV detský bazén
Úvod:
Moderný, 3hviezdičkový hotel s výhodnou polohou len pár minút od krásnej piesočnatej pláže v centre letoviska Slnečné Pobrežie. V tesnom okolí hotela sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, nočných klubov a obchodov.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, kaviareň s barom, bar pri bazéne a pekáreň, reštaurácia, vonkajší bazén a detský bazén, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, záhrada, hotel ponúka na pláži ležadla a slnečník zadarmo, počet ležadiel a slnečníkov je obmedzeny. Na jednu izbu klienti dostanu 2 ležadla a slnečník podľa možnosti, terasa pri bazéne, biliard, šípky, WiFi pripojenie na internet, úschovňa batožín, kaderníctvo/kozmetika, strážené parkovisko, služba concierge.

Ubytovanie:
priestranné štandardne zariadené rodinné izby, apartmany a k dispozícii aj fajčiarske izby, mini bar, klimatizácia, SAT-TV, chladnička, v niketorých izbach je kuchynka s kompletným kuchynským vybavením, mikrovlna rura, priestranných kúpeľniach sa nachádza sprchovací kút, WiFi a trezor za poplatok.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahke občerstvenie, miestne nealkoholicke a alkoholicke nápoje. Podrobný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Výborný hotel s dobrou polohou ponúka klientom strávenie krásnej dovolenky blízko nákupných možností priamo v centre letoviska Slnečné Pobrežie.


Popis:
Moderný, 3hviezdičkový hotel s výhodnou polohou len pár minút od krásnej piesočnatej pláže v centre letoviska Slnečné Pobrežie
 

Kalkulácia zájazdu:

Hotel Zornica Residence :
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)