Meliá Punta Cana Beach Resort

Destinácia: Dominikánska rep.

*****
Meliá Punta Cana Beach Resort
Meliá Punta Cana Beach Resort Meliá Punta Cana Beach Resort Meliá Punta Cana Beach Resort
Meliá Punta Cana Beach Resort Meliá Punta Cana Beach Resort Meliá Punta Cana Beach ResortTermín: od 21.1.2022 do 1.2.2022 - 12/10 dní/nocí Kód zájazdu: 1188771
letecká
Doprava: letecká
Strava: all Inclusive
Kód termínu: 62613507
Cena od: 1 999,00 €
+ príplatky od: 399,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy, Adults only


Popis zájazdu:

Popis zajazdu:
Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

2 - 10: PUNTA CANA
Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

11: ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

12: PRÍLET DO VIEDNE

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

LH1233 VIEDEŇ FRANKFURT 09:10 10:40
LH0516 FRANKFURT PUNTA CANA 12:00 17:30

LH0517 PUNTA CANA FRANKFURT 19:10 09:35 + 1 deň
LH1238 FRANKFURT VIEDEŇ 11:50 21:10

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.
DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Punta Cana - Viedeň s prestupom vo Frankfurte
transfer letisko - hotel - letisko
10 x ubytovanie s daným stravovaním
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie
služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR/osoba
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety


Meliá Punta Cana Beach Resort    *****      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor internet, WiFi fitness centrum aerobik bazén morská voda wellness, spa volejbal konferenčná sála aqua aerobic, gym TV jóga piesočnatá pláž plážový servis
Popis:
5-hviezdičkový hotel zo siete Meliá Hotels & Resorts sa nachádza priamo na najznámejšej a jednej z najlepších pláží - na pláži Bávaro Beach s krásnym bielym pieskom a kryštálovo priezračnou vodou. Celý rezort Meliá Punta Cana Beach Resort ponúka svojim klientom neuveriteľné množstvo vyžitia, relaxu a zážitkov v 5 špeciálnych rovinách: v spoločenskej, relaxačnej, zmyslovej, kulinárskej a personálnej. Nároční klienti si môžu doplatiť The Level program, v ktorom navyše získajú individuálny prístup, množstvo benefitov a vstup do exkluzívnych častí rezortu vyhradených iba pre The Level hostí. V tomto rezorte iba pre dospelých sa budete cítiť ako v raji.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou 24/7, záhrada s exotickou zeleňou a palmami, 4 bazény (1 iba pre hostí The Level), YHI SPA, fitness centrum, 7 barov (1 privátny pre hostí The Level), 6 reštaurácií (vrátane bufetovej reštaurácie a súkromnej reštaurácie iba pre The Level hostí), ďalších 6 reštaurácií v časti Meliá Caribe Beach Resort, konferenčná miestnosť, zmenáreň, Wi-Fi pripojenie.

Pláž:
svetoznáma pláž Bávaro Beach so snehobielym pieskom a kryštálovo priezračnou vodou. Ležadlá a slnečníky k dispozícii na pláži.

Zábava a šport:
bazény, jóga, paddle jóga, air jóga, meditácie, skupinové výlety na bicykloch, ohňové ceremónie, množstvo procedúr v SPA centre, fitness centrum, paddle fitness, paddle board, workshopy, aerobik, aqua zumba, pool party, rum tasting, vodný volejbal, aqua gym, pool biking, aerodance, tanečné lekcie (bachata, merengue, salsa), jumping, tematické párty, DJ, Saxobeat Lounge, Silent party, night´s Rock, 27-jamkové golfové ihrisko, Palma Real Shopping Village (malý kúsok od rezortu).

Stravovanie:
All inclusive – raňajky, obedy, večere, snacky, nápoje nealkoholické i alkoholické. Hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií priamo v časti Meliá Punta Cana Beach Resort, ale aj v časti Meliá Caribe Beach. Meliá Punta Cana Beach Resort: bufetová reštaurácia pri Lobby – Mosaico (raňajky 06:30-10:00, obedy 13:00-15:00, večere 18:30-23:00), bufetová reštaurácia pri pláži – Rumba (raňajky 07:00-11:00, obedy 12:30-15:30, snacky 11:00-18:00, Muoi – vietnamská reštaurácia (večere 18-22:00), talianska reštaurácia Casa Nostra (večere 18:00-22:00), ázijská reštaurácia Hokkaido (večere 18:00-22:00), Quimera - A la carte a bufetová reštaurácia pre The Level hostí (raňajky 07:00-11:00, obedy 12:30-15:30, večere 18:00-22:00). V časti Meliá Caribe Beach: grécka reštaurácia Capri (večere 18:00-22:00), španielska reštaurácia Alma (večere 18:00-22:00), mexická La Hacienda (večere 18:00-22:00), bufetová reštaurácia pri pláži Merkado (raňajky 07:00-11:00, obed 12:30-15:30, večera 18:00-22:00).

Vybavenie izieb:
v základnej cene izba Deluxe room. Nachádza sa v srdci hotela, pri jazerách a exotickej záhrade. Izba o veľkosti 42 m2 disponuje kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, posteľou typu King size alebo 2 single posteľami, oddeleným lounge s pohovkou a kreslami, klimatizáciou, ventilátorom, LCD káblovou TV, trezorom, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom, žehliacou súpravou, Wi-Fi pripojením, balkónom/terasou s výhľadom do záhrady.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby.

Na vyžiadanie je možné naceniť izby Premium Beach side room, The Level Suite, The Level Wellness Suite by Stay Well, The Level Garden Suite, The Level Ocean Suite alebo Roulette room (rezortom náhodne vybraná izba v časti Meliá Punta Cana Beach alebo Meliá Caribe Beach za špeciálnu cenu. Klient sa dozvie, v ktorej časti bude ubytovaný až pri check-ine. Túto možnosť môžu využiť iba hostia starší ako 18 rokov).


The Level program
Ubytovanie v najexkluzívnejšej časti rezortu, vstup do reštaurácie Quimera a strešného Quimera baru (len pre hostí The Level), súkromný The Level bazén, vyhradená časť na pláži iba pre The Level hostí, privátny Lounge, concierge služby, prednostné rezervácie do A la carte reštaurácií, do YHI SPA, 24-hodinová izbová služba, služba rozostielania postelí. https://www.melia.com/en/hotels/dominican-republic/punta-cana/melia-punta-cana-beach-resort/index.htm

Popis:
5-hviezdičkový hotel zo siete Meliá Hotels & Resorts sa nachádza priamo na najznámejšej a jednej z najlepších pláží.
 

Kalkulácia zájazdu:

Meliá Punta Cana Beach Resort :
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)