Peter´S Place Hotel Clever

Destinácia: Grécko » Rhodos » Faliraki

***xx
Peter´S Place Hotel Clever
Peter´S Place Hotel Clever Peter´S Place Hotel Clever Peter´S Place Hotel Clever
Peter´S Place Hotel Clever Peter´S Place Hotel Clever Peter´S Place Hotel Clever

Termín: od 24.9.2019 do 1.10.2019 - 8/7 dní/nocí Kód zájazdu: 991069
letecká
Doprava: letecká
Strava: bez stravy / all Inclusive
Kód termínu: 42789228
Cena od: 319,00 €
+ príplatky od: 0,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy


Peter´S Place Hotel Clever   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor chladnička,minibar internet, WiFi TV doprava na pláž piesočnatá pláž plážový servis
Od pláže: 1 km
Od centra: 11 km
Od letiště: 16 km
Poloha a popis:
Nový hotel Peter's place sa nachádza v obľúbenej turistickej oblasti Faliraki, ktorá je známa pre krásnu zlatú piesočnatú pláž. Autobusová zastávka je vzdialená cca 200 metrov, môžete využiť miestnu dopravu do hlavného mesta Rhodos alebo do mesta Lindos. Hlavné mesto Rhodos leží cca 11 km od hotela a letisko cca 16 km. Hotelové izby sú bez oficiálnej kategórie ubytovania. CLEVER ponuka je výhodná kombinácia ubytovania v súkromných apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotela vyššej kategórie, kde klienti naplno využívajú programu all inclusive v rovnakej miere ako keby boli klientami priamo v danom hoteli. V tomto prípade klienti dochádzajú na stravovanie do hotela Dorieas 3 *, avšak prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli. Štúdiá Peter's palace sú oficiálne klasifikované ako 2 * ubytovanie. V prípade kombinácie so službami v hoteli Dorieas a Diagoras je predajná kategórie 3 * .

Vybavenie hotela:
Vo vedľajšom hoteli Diagoras je k dispozícii vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, bazén, úschovňa na recepcii (za poplatok - cca 15 € na týždeň), WiFi pripojenie (za poplatok). V hoteli Dorieas je k dispozícii bar pri bazéne a bazén.

Vybavenie izby:
Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb: Dvojlôžková izba sú vybavené :klimatizáciou, trezorom, telefónom, chladničkou, TV, vlastným sociálnym zariadením a sušičom vlasov, balkónom alebo terasou. Dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené : klimatizáciou, trezorom, telefónom, chladničkou, TV, vlastným sociálnym zariadením a sušičom vlasov, balkónom alebo terasou.

Stravovanie:
Bez stravovania alebo all inclusive Aktuálny program ALL INCLUSIVE hoteli DORIEAS 3 * (strava je podávaná v sesterskom susednom hoteli Diagoras 3 *): • Raňajky: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (07:30 - 10:00) • Olovrant: podávaný v hlavnej reštaurácii (11:00 - 12:00) • Obed: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (12:30 - 14:00) • Olovrant: pizza, sušienky, zmrzlina (15:30 - 18:00) • Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (18:30 - 21:00) BARY (klientom k dispozícii v hoteloch Dorieas 3 * a Diagoras 3 *): - hlavný bar 10:30 - 22:30 miestne pivo a víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj - hlavný bar 14:00 - 22:30 miestne alkoholické nápoje - gin, vodka, ouzo, rum + long drinky z uvedeného alkoholu Po 24:00 sú všetky nápoje za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdialená cca 1 100 m od hotela. Hotel zaisťuje zadarmo shuttle bus na pláž, ktorý jazdí od hotela Diagoras. Lehátka a slnečníky sú za poplatok.

Šport a zábava:
Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.

Služby v cene:
Shuttle bus. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok:
Trezor na recepcii, klimatizácia, vybrané športové aktivity, lehátka a slnečníky. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu a sú za poplatok získate po príchode na hotel.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku. 

Popis:
Nový hotel Peter's place sa nachádza v obľúbenej turistickej oblasti Faliraki, ktorá je známa pre krásnu zlatú piesočnatú pláž.
 

Dostupné výlety:


Kalkulácia zájazdu:

Peter´S Place Hotel Clever:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)