Paradise Bay

Destinácia: Malta

****x
Paradise Bay
Paradise Bay Paradise Bay Paradise Bay
Paradise Bay Paradise Bay Paradise BayTermín: od 1.4.2021 do 4.4.2021 - 4/3 dní/nocí Kód zájazdu: 1095183
letecká
Doprava: letecká
Strava: raňajky / polpenzia / plná penzia
Kód termínu: 59474406
Cena od: 395,00 €
+ príplatky od: 0,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy, Potápanie


Paradise Bay   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia chladnička,minibar internet, WiFi bazén vnútorný tenis stolný tenis animačný program večerný program fitness centrum sauna masáž konferenčná sála potápačské centrum jacuzzi, vírivka petanque, bocca nákupná pasáž TV detský bazén detské ihrisko piesočnatá pláž vodné športy na pláži

Poloha:
Hotel leží na skalnatom útese v oblasti Cirkewwa s výhľadom na ostrovy Gozo a Comino. Vedľa hotela je prístav, odkiaľ odplávajú lode na ostrov Gozo.

Vybavení:
Hotel po rekonštrukcii, vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, koktejl bar, snack bar, obchody, internetové pripojenie, konferenčná sála.

Pokoje:
Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, kávovar, chladnička, sušička na vlasy, balkón s výhľadom na more. Za poplatok možnosť Wi-Fi pripojenie. Možnosť až dvoch prísteliek.


Stravování:
Raňajky a polpenzia formou bufetu alebo all inclusive. All inclusive zahŕňa: - raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby . - 11:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby - sendviče a zákusky počas celého dňa - po príchode do hotela 1 x doplnený minibar na izbe nealko nápojmi, vínom a pivom - 1x výlet do modrej lagúny na ostrov Comino (podľa počasia od mája do októbra) - 15% zľava do á la carte reštaurácie - 10% zľava na masáže - tenisový kurt, boccie, stolný tenis, animačné programy, večerná zábava - sauna (20min každý deň/ os.) - WiFi pripojenie  

Pláž:
Hotel leží priamo pri mori pri vlastnej piesočnatej pláži, v blízkosti hotela je známa piesočnatá pláž Paradise Bay.

Sport:
Tri vonkajšie bazény, krytý bazén (v zimnom období), sauna, jacuzzi, fitness centrum, tenisový kurt, vodné športy, potápačské centrum.

Děti:
Bazén, ihrisko.

Poznámka:
Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie.


Popis:
Vedľa hotela je prístav, odkiaľ odplávajú lode na ostrov Gozo.  
 

Kalkulácia zájazdu:

Paradise Bay:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)