Seabank Resort

Destinácia: Malta

****x
Seabank Resort
Seabank Resort Seabank Resort Seabank Resort
Seabank Resort Seabank Resort Seabank Resort
Termín: od 1.5.2021 do 4.5.2021 - 4/3 dní/nocí Kód zájazdu: 1151545
letecká
Doprava: letecká
Strava: all Inclusive
Kód termínu: 59648053
Cena od: 524,00 €
+ príplatky od: 0,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy, Potápanie, Baby friendly


Seabank Resort   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor internet, WiFi bazén vnútorný stolný tenis animačný program večerný program fitness centrum sauna volejbal miniklub squash jacuzzi, vírivka kaderníctvo bowling kozmetický salón práčovňa, čistiareň TV detský bazén detské animácie piesočnatá pláž vodné športy na pláži
Od pláže: 30 m
Od centra: 1000 m
Poloha:
Hotel leží v severní části ostrova, 1 km od letoviska Mellieha.

Vybavení:
Hotel vhodný pre náročnejšiu klientelu, všetky  vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia, reštaurácia s kuchyňou talianskou, mexickou, americkou a čínskou, snack bar pri pláži, kaderníctvo, kozmetický salón, obchody, čistiareň, internetové pripojenie.

Pokoje:
Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, sušička na vlasy, kávovar, trezor, balkón alebo terasa. V každej izbe je Wi-Fi internetové pripojenie k dispozícii zadarmo. Možnosť až dvoch prísteliek.

Stravování:
All inclusive, ktoré zahŕňa:-07:30 - 10:00 raňajky formou bufetu vratane nápojov miestnej výroby-10:00 - 12 :00 neskoré kontinentálné raňajky-12:00 - 15:00 obed formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- večera formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby (výber zo šiestich tématických reštaurácii)-popoludňajšia káva, čaj, pečivo, snack-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby -balená voda na izbe-zariadenie na kávu a čaj na izbe-trezor na izbe-WiFi pripojenie na izbe a verejných priestoroch hotela-sauna, para, krytý bazén s jacuzzi-plážové osušky (na depozit)-denne spojenie do letoviska Sliema hotelovým shuttle busom-animačné programy, športovné aktivity, miniklub, večerné programy

Pláž:
Hotel leží 30 m od piesočnatej pláže.

Sport:
Veľký vonkajší bazén, fitness centrum, bowling, potápanie, plážový volejbal, stolný tenis, squash, vodné športy na pláži.

Děti:
Bazén, miniklub, animačné programy.

Poznámka:
Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie.

Popis:
Hotel vhodný pre náročnejšiu klientelu, všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. V každej izbe je Wi-Fi internetové pripojenie k dispozícii zadarmo.
 

Kalkulácia zájazdu:

Seabank Resort:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)