Hotel Corallo

Destinácia: Taliansko » Sicília » Taormina

****x
Hotel Corallo
Hotel Corallo Hotel Corallo Hotel Corallo
Hotel Corallo Hotel Corallo Hotel Corallo

Termín: od 12.6.2019 do 19.6.2019 - 8/7 dní/nocí Kód zájazdu: 943804
letecká
Doprava: letecká
Strava: raňajky
Kód termínu: 38058975
Cena od: 399,00 €
+ príplatky od: 219,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy


Hotel Corallo   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor chladnička,minibar internet, WiFi parkovisko práčovňa, čistiareň TV kamenistá pláž plážový servis plážový servis
Od pláže: 70 m
Úvod:
Hotel Corallo sa nachádza v jednom z najkrajších letovísk na Sicílii, v Taormine. Uchváti vás krásnym panoramatickým výhľadom z reštaurácie na Capo Taormina a záliv Naxos. Hotel sa nachádza len 70m od piesočnato-kamienkovej pláže Baia di Villagonia cez podchod a 1 km do letoviska Giardini Naxos.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar, terasa, vonkajší bazén, slnečníky a ležadlá pri bazéne, WiFi, parkovisko pred hotelom, výťah. Za poplatok: práčovňa a čistiareň, požičovňa áut, ležadlá a slnečníky na pláži.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňa (sprcha/vaňa, WC), sušič na vlasy, minibar, SAT-TV, telefón, trezor.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****: Hotel s očarujúcim panoramatickým výhľadom na Capo Taormina a tiež na neďaleké letovisko Giardini Naxos určite poteší nejedného klienta. Príjemná atmosféra robí z hotela Corallo miesto na peknú nerušenú dovolenku v jednom z najnavštevovanejších a najkrajších letovísk na Sicílii. Na svoje si prídu aj milovníci umenia či histórie. Taormina však nesklame ani tých, ktorí milujú nočný život a zábavu.


Popis:
Hotel Corallo sa nachádza v jednom z najkrajších letovísk na Sicílii, v Taormine. Uchváti vás krásnym panoramatickým výhľadom z reštaurácie na Capo Taormina a záliv Naxos.
 

Kalkulácia zájazdu:

Hotel Corallo:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)