Kiparisite

Destinácia: Bulharsko » Slnečné pobrežie » Slnečné pobrežie

****x
Kiparisite
Kiparisite Kiparisite Kiparisite
Kiparisite Kiparisite Kiparisite
Termín: od 1.9.2020 do 8.9.2020 - 8/7 dní/nocí Kód zájazdu: 1074739
letecká
Doprava: letecká
Strava: polpenzia
Kód termínu: 51121528
Cena od: 266,00 €
+ príplatky od: 212,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy


Kiparisite   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor chladnička,minibar internet, WiFi tenis fitness centrum sauna volejbal diskotéka TV detský bazén piesočnatá pláž plážový servis vodné športy na pláži
Od pláže: 60 m
Od centra: 2 km
Od letiště: 35 km

Popis lokality:
Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.

Info:
Hotel Kiparisite sa nachádza na okraji Slnečného pobrežia v relatívne tichom prostredí, ale len pár krokov od plážového korza.


Vzdialenosti:

pláž 60m

centrum 2km

nákupné možnosti 20m letisko 35km


Vybavenie hotela:

recepcia, zmenáreň WiFi vo vstupnej hale (zdarma) trezor (za poplatok) reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne bazén s oddelenou časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) posilňovňa (zdarma) sauna (za poplatok)

Ubytovanie:
Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek TV, telefón, klimatizácia (zdarma) minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy detská postieľka (za príplatok) balkón

Stravovanie:
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov

Pláž:
priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava:
plážový volejbal tenisové kurty (za poplatok) veľa možností v centre Slnečného pobrežia, karaoke, diskotéky, prechádzky, nákupy vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava:
letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min


Popis:
Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia.
 

Kalkulácia zájazdu:

Kiparisite:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)