Hotel Toliar

Destinácia: Slovensko » Prešovský kraj » Štrbské Pleso

***xx
Hotel Toliar
Hotel Toliar Hotel Toliar Hotel Toliar
Hotel Toliar Hotel Toliar Hotel Toliar

Termín: od 23.12.2019 do 26.12.2019 - 4/3 dní/nocí Kód zájazdu: 1050383
vlastná
Doprava: vlastná
Strava: raňajky
Kód termínu: 46118860
Cena od: 128,25 €
+ príplatky od: 0,00 €

Typ dovolenky: Lyžiarske zájazdy


Toliar   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén internet, WiFi parkovisko wellness, spa sauna masáž konferenčná sála jacuzzi, vírivka garáž domáce zviera TV
Úvod:
Štrbské Pleso je vyhľadávaným kúpeľným miestom v nadmorskej výške 1 355 m n.m.

Poloha:
Hotel Toliar sa nachádza priamo v turistickom centre neďaleko stanice TEŽ. V zimnom období lyžiarske svahy v oblasti Interski a Soliska asi 900 m od hotela. Skibus zdarma.

V skratke o hoteli:
Rekonštruovaný hotel priamo v centre Štrbského Plesa, vlastné garážové státie, bazén so slanou vodou, štúdiá s vybavenou kuchynkou vhodné pre rodiny s deťmi.

Vybavenie a služby hotela:
Slovenská reštaurácia, kaviareň, kongresová sála (pri školskom sedení 200 miest), Vitálny svet (bazén so slanou vodou, sauny - fínska, kanadská, parná inhalačná, soľný parný kúpeľ, tepidárium, vírivá vaňa, ochladzovací bazén, ľadopád, vodná cesta, klasické masáže). Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma. Vlastné hotelové parkovisko - garážové státie pri hoteli zdarma. Na prízemí obchod s potravinami.

Vybavenie izieb:
2- lôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, rodinné izby (dve prepojené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením), sprcha, WC, SAT TV. Štúdiá 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek, vybavené kúpeľňou a WC, SAT TV, kuchynka s vybavením, Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma. Väčšina izieb má balkón. Možnosť priviesť 1 domáce zviera za poplatok 18 €/noc. Detská postieľka zdarma.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetových stolov, obedy výber z menu, večere formou bufetu alebo výber z menu

Celková cena zahŕňa:
Ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta na 3 hod. denne, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 2 rokov bez nároku na služby zdarma. Dieťa do 6 rokov večere zdarma. V prípade pobytu s polpenziou, teda pri doobjednaní večerí, v cene aj welcome drink fľaška šampusu pre 2 osoby na privítanie. 

Popis:
Hotel Toliar sa nachádza priamo v turistickom centre neďaleko stanice TEŽ. V zimnom období lyžiarske svahy v oblasti Interski a Soliska asi 900 m od hotela. Skibus zdarma. 
 

Kalkulácia zájazdu:

Hotel Toliar:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)