Whala! Bávaro Punta Cana

Destinácia: Dominikánska rep.

***xx
Whala! Bávaro Punta Cana
Whala! Bávaro Punta Cana Whala! Bávaro Punta Cana Whala! Bávaro Punta Cana
Whala! Bávaro Punta Cana Whala! Bávaro Punta Cana Whala! Bávaro Punta Cana


Termín: od 18.1.2021 do 28.1.2021 - 11/9 dní/nocí Kód zájazdu: 1118454
letecká
Doprava: letecká
Strava: all Inclusive
Kód termínu: 55443351
Cena od: 1 099,00 €
+ príplatky od: 399,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy, Exotické zájazdy, Golfové zájazdy, Potápanie


Popis zájazdu:

Popis zajazdu:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

2 - 9: PUNTA CANA
Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

10: ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

11: PRÍLET DO VIEDNE

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:
LX1575 VIEDEŇ ZURICH 09:40 11:10 LX8034 ZURICH PUNTA CANA 13:25 18:40 LX8035 PUNTA CANA ZURICH 21:35 11:35 +1 deň LX1578 ZURICH VIEDEŇ 12:40 14:00


Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Zurich - Punta Cana a späť s leteckou spoločnosťou SWISS AIRLINES transfer letisko - hotel - letisko 9 x ubytovanie s daným stravovaním asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR/osoba cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !Whala! Bávaro Punta Cana   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén trezor internet, WiFi fitness centrum šnorchlovanie windsurfing, surf aqua aerobic, gym lekárska služba práčovňa, čistiareň TV detský bazén piesočnatá pláž vodné športy na pláži
Od pláže: 50 m

Popis:
príjemný hotelový komplex po kompletnej rekonštrukcii, cca 25 km od letiska v Punta Cana, sa nachádza v kľudnej záhrade, len asi 50 m od pláže Bávaro s jemným bielym pieskom. Novo postavená časť hotela je priamo na pláži.

Vybavenie:
vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, 2 bufetové reštaurácie, Á la carte reštaurácia s ázijskou kuchyňou (nutná rezervácia), 2 pool bary - bar „Sueňo“ (14:00-21:30), bar „Orquídea“ (10:00-23:00) a beach snack bar na pláži (10:00-01:00), päť bazénov so slnečnými terasami (ležadlá a slnečníky v cene), detský bazén, fitnes centrum, minimarket, lekárska služba (na zavolanie), Wi-Fi v areáli hotela (v cene), práčovňa (za poplatok), zmenáreň.


Vybavenie izieb:
263 izieb typu Standard, Superior, Beach Pool View a Beach Ocean View. Všetky izby sú komfortne vybavené, klimatizované, disponujú vlastným sociálnym zariadením (vaňa/sprcha, WC), majú k dispozícii fén, minibar, ventilátor, trezor, SAT/TV, Wi-Fi pripojenie, balkón alebo terasu.

V základnej cene je kalkulovaná izba Standard.
https://www.whalabavaro.com/en/home


Stravovanie:
All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa v snack bare alebo v bare na pláži (16:30-18:00), alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby počas celého dňa v bare na pláži (10:00-01:00). Každý pondelok sa v hoteli pri bazéne griluje - živá hudba.   

Pláž:
preslávená pláž Bávaro (dlhá až 50km) s jemným bielym pieskom sa nachádza len 50 metrov od hotela s ležadlami a slnečníkmi.

Zábava a šport:
nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (niektoré za poplatok) – aquagym, šnorchlovanie, windsurfing, plávanie s delfínmi v „Dolphin Island Park“, fitnes centrum, možnosť golfu v okolí, nakupovanie v Plaza Bavaro (vzdialené 3 km od hotela), prechádzky po nádhernej pláži Bavaro, diskotéky v okolí, výlety (výrobňa cigár, pamiatky, „Manatí Park“ – s faunou a flórou krajiny, ostrov „Saona“, jazda džípom a podobne).  
Popis:
 Každý pondelok sa v hoteli pri bazéne griluje - živá hudba.    
 

Kalkulácia zájazdu:

Whala! Bávaro Punta Cana:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)