Hotel Muthu Royal Park Albatros

Destinácia: Kanárske ostrovy » Tenerife » Golf de Sur

***xx
Hotel Muthu Royal Park Albatros
Hotel Muthu Royal Park Albatros Hotel Muthu Royal Park Albatros Hotel Muthu Royal Park Albatros
Hotel Muthu Royal Park Albatros Hotel Muthu Royal Park Albatros Hotel Muthu Royal Park Albatros


Termín: od 29.10.2019 do 5.11.2019 - 8/7 dní/nocí Kód zájazdu: 1054021
letecká
Doprava: letecká
Strava: bez stravy / raňajky / polpenzia
Kód termínu: 45958484
Cena od: 426,00 €
+ príplatky od: 179,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy, Golfové zájazdy


Hotel Muthu Royal Park Albatros   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor chladnička,minibar internet, WiFi bazén vyhrievaný golfové ihrisko konferenčná sála miniklub TV kamenistá pláž
Od pláže: 500 m
Popis:
Muthu Royal Park Albatros Vás na juhu Tenerife v meste Golf del Sur, očakáva s pohodlnými apartmánmi, obrovským bazénom a v blízkosti profesionálnym golfovým ihriskom. Hotel je ideálnou voľbou pre rodiny, páry a milovníkov golfu.

Vzdialenosti:
Oceán: 500 m; Pláž: 500 m

Poloha:
Hotel sa nachádza na južnej strane ostrova, v mestečku Golf del Sur vzdialený len 8km od južného letiska na Tenerife. Ako to už vyplýva z názvu mesta v blízkosti hotela nájdete kvalitné golfové ihriská.

Hotel:
Hotel pohodlie svojich hostí zabezpečuje úplne zariadenými apartmánmi v počte 160 kusov. Na výber je niekoľko druhov izieb a apartmánov, spĺňajúce všetky očakávania hostí. Každá obytná jednotka má terasu, alebo balkón, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na Atlantický oceán.

Ubytovanie:
Štúdio apartmán: rozloha: 35 m2, kapacita: 2 osoby, Wi-Fi pripojenie, dvojlôžková posteľ, TV s plochou obrazovkou, satelitné programy, pevná linka, ventilátor, žehlička a žehliaca doska, čaj/kávovar, kuchynský kútik s mikrovlnkou, chladničkou a rúrou na pečenie, kúpeľňa so sprchou, vaňou a sušičom na, vlasy, trezor (za poplatok). 1 spálňový apartmán: rozloha: 50 m2, kapacita: 4 osoby, Wi-Fi pripojenie, dvojlôžková posteľ + rozťahovacia pohovka v obývacej izbe, TV s plochou obrazovkou, satelitné programy, pevná linka, ventilátor, žehlička a žehliaca doska, čaj/kávovar, kuchynský kútik s mikrovlnkou, chladničkou, kúpeľňa so sprchou, sušičom na vlasy, trezor (za poplatok). Deluxe 1 spálňový apartmán: rozloha: 50 m2, kapacita: 4 osoby, Wi-Fi pripojenie, dvojlôžková posteľ + rozťahovacia pohovka v obývacej izbe, TV s plochou obrazovkou, satelitné programy, pevná linka, ventilátor, žehlička a žehliaca doska, čaj/kávovar, kuchynský kútik s mikrovlnkou, chladničkou, kúpeľňa so sprchou, sušičom na vlasy, trezor (za poplatok). 1 spálňová suita: rozloha: 50 m2, kapacita: 4 osoby, Wi-Fi pripojenie, dvojlôžková posteľ + rozťahovacia pohovka v obývacej izbe, klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, satelitné programy, pevná linka, ventilátor, žehlička a žehliaca doska, čaj/kávovar, kuchynský kútik s mikrovlnkou, chladničkou, kúpeľňa so sprchou, sušičom na vlasy, trezor (za poplatok) 2 spálňový superior apartmán: rozloha: 70 m2, kapacita: 6 osôb, Wi-Fi pripojenie, 1 dvojlôžková posteľ, 2 jednolôžkové postele, rozťahovacia pohovka v obývacej izbe, klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, satelitné programy, pevná linka, ventilátor, žehlička a žehliaca doska, čaj/kávovar, kuchynský kútik s mikrovlnkou, chladničkou, kúpeľňa so sprchou, sušičom na vlasy, trezor (za poplatok).

Stravovanie:
Bazénový bar: Každý deň Vás čakajú čerstvé pečivo, nápoje a pochutiny, v čase medzi 11 a 19 hodinou. Lobby bar: Ľahké maškrty, osviežujúce nápoje, čaje si môžete vychutnať v tomto bare, večer Vás čaká široká ponuka kokteilov a nápojov, Bar svojich hostí očakáva každý piatok.

Služby:
vonkajší, vyhrievaný bazén, Wi-Fi, konferenčná miestnosť, detský klub

Šport a zábava:
vonkajší, vyhrievaný bazén, ručné umenia, obrovská šachovnica, golf, čítacia záhrada

Cena zahŕňa:
ubytovanie s vybraným stravovaním, priamu leteckú dopravu, transfer letisko – hotel - letisko, služby miestneho delegáta, jednu príručnú batožinu na osobu (max. veľkosť 40 x 30 x 20 cm), poistenie insolventnosti, Quickreserv ponuka! Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny letenky, ktorá sa môže meniť v závislosti od obsadenosti lietadla, preto odporúčame si Vašu dovolenku čím skôr zarezervovať!, Po rezervácii sa letenka nemôže zrušiť a jej cena sa nevráti!

Cena nezahŕňa:
individuálne cestovné poistenie (liečebné náklady, úraz, batožina), poistenie storna zájazdu, príplatok za podanú batožinu


Popis:
Hotel sa nachádza na južnej strane ostrova, v mestečku Golf del Sur vzdialený len 8km od južného letiska na Tenerife. Ako to už vyplýva z názvu mesta v blízkosti hotela nájdete kvalitné golfové ihriská.
 

Kalkulácia zájazdu:

Hotel Muthu Royal Park Albatros:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)