Hotel Gf Noelia

Destinácia: Kanárske ostrovy » Tenerife » Puerto de la Cruz

***xx
Hotel Gf Noelia
Hotel Gf Noelia Hotel Gf Noelia Hotel Gf Noelia
Hotel Gf Noelia Hotel Gf Noelia

Termín: od 29.10.2019 do 5.11.2019 - 8/7 dní/nocí Kód zájazdu: 1043150
letecká
Doprava: letecká
Strava: bez stravy / raňajky / polpenzia / all Inclusive
Kód termínu: 45397917
Cena od: 486,00 €
+ príplatky od: 179,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy


Hotel Gf Noelia   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén trezor chladnička,minibar internet, WiFi bazén vyhrievaný práčovňa, čistiareň piesočnatá pláž
Od pláže: 300 m

Popis:
Hotel leží na severnej časti ostrova, v letovisku Puerto de la Cruz, v blízkosi piesočnatej pláže Playa Jardín s vulkanickým čiernym pieskom a svetoznámej zoologicko- botanickej záhrady Loro Park.

Vzdialenosti:
Pobrežie oceána: 300 m Pláž: 300 m


Služby:
Túžite po pokojnom mieste, ďaleko od každodenných starostí? Vyberte si pohodlné lehátko na strešnej terase hotela a užívajte si výhľad na Atlantický oceán, Teide a údolie Orotava.

Ďalšie služby:
- Wifi - bazén - vyhrievaný bazén - trezor - sušič na vlasy - lehátka - Mini market - práčovňa - spoločenské hry

Ubytovanie:
Izba Studio: Útulné izby majú kompletne vybavenú kuchyňu (elektrický sporák, chladnička), v obývačke telefón, trezor, v kúpeľni je vaňa a sušič na vlasy. Max. obsadenosť izby: 3 dospelí + 1 dieťa

Strava:
- Bez stravy - Raňajky - Polpenzia - All Inclusive Reštaurácia: čerstvé cestoviny, šaláty, grilované mäso, jedlá z ryby a hidiny, široký výber dezertov, medzinárodné a kanárske špeciality Môžete sledovať aj tzv. „showcooking”, ide o prípravu jedál pred očami hostí. Lounge Bar: Vo vstupnej hale hotela Váš čaká priestranný a útulný bar so širokou ponukou nápojov a občerstvení, vo večerných hodinách s hudbou.

Poznámka:
Informujeme našich ctených cestujúcich, že v hoteloch na severnej časti ostrova služby delegáta sú k dispozícii len telefonicky cez našu 24 hodinovú hotline linku.

Cena zahŕňa:
ubytovanie s vybraným stravovaním, priamu leteckú dopravu, transfer letisko – hotel - letisko, služby miestneho delegáta, jednu príručnú batožinu na osobu (max. veľkosť 40 x 30 x 20 cm), poistenie insolventnosti, Quickreserv ponuka! Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny letenky, ktorá sa môže meniť v závislosti od obsadenosti lietadla, preto odporúčame si Vašu dovolenku čím skôr zarezervovať!, Po rezervácii sa letenka nemôže zrušiť a jej cena sa nevráti!

Cena nezahŕňa:
individuálne cestovné poistenie (liečebné náklady, úraz, batožina), poistenie storna zájazdu, príplatok za podanú batožinu


Popis:
Hotel leží na severnej časti ostrova, v letovisku Puerto de la Cruz, v blízkosi piesočnatej pláže Playa Jardín s vulkanickým čiernym pieskom a svetoznámej zoologicko- botanickej záhrady Loro Park.
 

Kalkulácia zájazdu:

Hotel Gf Noelia:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)