Santana Hotel

Destinácia: Malta

****x
Santana Hotel
Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel
Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel


Termín: od 1.4.2021 do 4.4.2021 - 4/3 dní/nocí Kód zájazdu: 1095134
letecká
Doprava: letecká
Strava: raňajky / polpenzia
Kód termínu: 56559138
Cena od: 357,00 €
+ príplatky od: 0,00 €

Typ dovolenky: Pobytové zájazdy


Santana   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizácia trezor chladnička,minibar internet, WiFi bazén vnútorný bazén vyhrievaný fitness centrum wellness, spa sauna masáž práčovňa, čistiareň TV detský bazén piesočnatá pláž
Od letiště: 23 km

Poloha:
Hotel Santana sa nachádza v letovisku Qawra. Tento elegantný a moderný hotel bol kompletne rekonštruovaný v roce 2019. Je v blízkosti obľúbených letovísk Bugibba a St. Paul´s Bay. V letovisku je k dispozícii široký výber obchodíkov, supermarketov, barov. Hotel je vzdialený cca 23 km od letiska.

Vybavení:
K vybaveniu hotela patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, strešný bazén s časťou pre deti, slnečné terasy s panoramatickým výhľadom na more a na krajinu, wellness centrum zahŕňajúce krytý bazén (v zime vyhrievaný), sauna (za poplatok), hydroterapeutické vaňa (za poplatok) , relaxačný priestor, malá posilňovňa a 2 masáže, dve reštaurácie, Zázenská záhrada, bar pri bazéne (otvorený v letných mesiacoch) a kaviareň, ktorá je otvorená od rána do neskorých hodín.Santana tiež ponúka bezplatné WI-FI služby v celom hoteli, rovnako ako práčovňu (za poplatok) a izbovú službu (za poplatok).

Pokoje:
Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Jednolôžkové izby a rodinné izby za príplatok. Všetky izby sú vybavené komfortným nábytkom v mediteránskom štýle. Vybavenie izieb: súkromná kúpeľňa, klimatizácia, káblová TV, Wifi, chladnička, rádio, fén, trezor za depozit, balkón.


Stravování:
Raňajky, polopenzia formou bufetu.  

Pláž:
Hotel sa nachádza v blízkosti pláže.

Sport:
K dispozícii posilovňa.

Děti:
Detský bazén.

Poznámka:
Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie. Eco Taxa 0,50 €/os./noc je požadovaná na mieste a platí sa v hotovosti (je povinná len pre 18+.)


Popis:
Hotel disponuje slnečnými terasami s panoramatickým výhľadom na more a krajinu.
 

Kalkulácia zájazdu:

Santana:
ajax kalkulace
 

Nezáväzná objednávka:

Hodnota musí byť vyplnená.
Hodnota musí byť vyplnená.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí byť vyplnená ve formátu +421xxxyyyzzz bez mezer.
rokov. (Vek v čase skončenia zájazdu.)